Proč by děti měly být nemocné – záznam webináře

Podívejte se na rozhovor s maminkou dnes již dvouletého syna s ABKM nejen o tom, jak posilovat imunitní systém dítěte během onemocnění, které zdánlivě nemají s “oslabením” imunity nic společného.

Poslechněte si záznam webináře na téma: Proč by děti měly být nemocné?

Imunitní systém dítěte se vyvíjí zhruba do 7. roku věku. Učí se na každé nemoci, učí se s každým toxinem, který vstupuje zvenčí do těla, učí se s každou nemocí i emocí. Běžné infekční onemocnění dětského věku stejně jako nachlazení, chřipka a další respirační onemocnění jsou důležitými učiteli pro dětský imunitní systém.

Jak ale tuto příležitost vůbec začít vnímat jako příležitost? Jak pracovat se strachy, které nás jako rodiče provázejí, když dítě stůně? Jak využít běžné dětské nemoci ku vlastnímu prospěchu tak, aby dítě získalo potřebnou zkušenost?

 

Hostem tohoto webináře je maminka skoro dvouletého chlapečka s ABKM (alergií na bílkovinu kravského mléka), se kterou se bavíme nejen o „zimních“ trápeních, ale i o tom, jak můžeme pomocí různých technik posílit děti natolik, aby dostaly do života „tuhý kořínek“. Dar, který měli i naši prarodiče😊.

 

Přeji příjemný poslech…

O mě Simona Brusová

Jsem terapeutka celostní medicíny, která své profesní „postižení“ aplikuje na svých dětech. Jinak jsem ale obyčejná milovnice přírodní medicíny, bylin, lesa, tradic a zdravého způsobu života.

Více o Simoně se můžete dočíst tady…