OLOMOUC 20.11. Seminář na téma „Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny“

Zveme Vás milí rodiče na oblíbený seminář s tématem „Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny“. Pojďte si udělat příjemný den a potkat se nad tématy z oblasti zdraví dětí.

Přijďte se naučit, jak nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování „běžných“ onemocnění.

Zamyslet se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučit se využívat léčivé síly horečky.

Nahlédnout do talíře našich dětí a eliminovat nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši.

Seminář Vám odpoví, jak souvisí zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry se systematickým zánětem a zdravím. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny.

Náplň kurzu:
• Povíme si, jak přirozeně posílit imunitu dětí.
• Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně.
• Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy.
• Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí.
• A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému.

Říká se:

Ve zdravém těle, zdravý duch.

Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš.

Šťastná máma, šťastné dítě.

Jenže JAK?

Určitě i vy toužíte po tom, abyste vaše děti vedla zdravě.

Možná vás napadá, zda li je tajemství tuhého kořínku ukryto v genech, prostředí, okolnostech, nebo někde jinde?

Ač se snažíte, nedaří se vám překonat obavy a tlak okolí a poslechnout svůj vnitřní hlas.

Možná si už Vaše dítko “něco nese” a vy se tak stáváte ještě opatrnější, ačkoliv tolik toužíte po uvolnění se a podpoře i jeho zdraví.

Nebo aplikujete na děti vzorce ze svého dětství, ačkoliv víte, že vám neslouží.

„Běžné dětské nemoci hrají důležitou úlohu ve formování imunitního systému dětí. Umíte projít těmito dětskými onemocněními a vytěžit z nich maximum? Umíte být dítěti oporou a víte kdy je zapotřebí zasáhnout zvenčí a kdy je třeba nechat pracovat tělo? Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás.“

Lektorka:
Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem naturopatický poradce, tedy poradce v oblasti přírodní medicíny (fytoterapie, autopatie a nutriční výživy), odborník v oblasti léčení stravou a maminka malé Anitky a ještě menšího Alana.

Celostní medicínou se zabývám již léta. Mými semináři i kurzy prošla více jak tisícovka žen, setkala jsem se za tu dobu s klienty s širokou škálou onemocnění a konzultovala jsem na svých seminářích s rodiči různá témata. Projdu si s Vámi největší strašáky rodičů, společně najdeme vaše vlastní strachy a vytvoříme si vaši cestu ke zdraví.

Vystudovala jsem obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě.

Podstatou mého přístupu je propojení prevence rizikového chování, přírodní medicíny (fytoterapie, homeopatie, autopatie a nutriční výživy), vlivu vnějších skutečností (rodinných, vztahových, sociálních) a nalezení společné harmonie v péči o člověka.

Nyní realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními ženami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě, zdraví a přirozenosti a najít v sobě sebevědomí ženy matky.

A jak to vidí účastnice semináře:

„Absolvovala jsem se Simonou seminář na stejné téma a odcházela jsem z něj nadšená, takže jsem neměla žádné pochybnosti o tom, že kurz bude skvělý.   

Kurz bych doporučila úplně všem rodičům, protože určitě každý by chtěl, aby jeho dítě mělo dobrou imunitu, bylo otužilé a zdravě jedlo. 

Speciálně bych jej ale doporučila těm, kteří se snaží nesrážet horečku, otužovat děti, nechávat je se ušpinit apod., ale nenachází u svého okolí pochopení a podporu. Tento kurz jim bude právě tou oporou, kterou ve chvílích pochybností hledají. 

 

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost kurz absolvovat a posunout se tak zase o krok dál v cestě za zdravím svých dětí. I díky Simoně, jsem sama měla možnost vidět, jak dítě posune prodělaná nesrážená horečka a je to jako sledovat zázrak přírody.“

Tereza Koppelová

Jsem maminka dvou malých dětí (10 měsíců a 3,5 roku)

Cena za seminář je 390,-.
Cena zahrnuje:
– 3 hodinový seminář
– příjemné odpoledne pro vás v prostorách centra Ostrov pro rodinu
– čas věnovaný jen vám účastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi vašich konkrétních témat.

Nutná rezervace míst předem.
Platba: platba na místě v hotovosti.
Kapacita omezena. Prosím, udělejte si opravdu prostor pro sebe a přijďte nasát to, co potřebujete. Věnujte si pár hodin koncentrace, půjdeme do hloubky. Kojenci vítáni, větší děti prosím ponechte tatínkům, babičkám či tetičkám.

REZERVACE na: info@biobrusinka.cz

Těším se na vás:)