Imunita u dětí z pohledu celostní medicíny

Zveme Vás milí rodiče na oblíbený seminář s tématem imunita u dětí. Pojďte si udělat příjemný večer a potkat se nad tématy z oblasti zdraví dětí.
Bude to možná „ladies night“, ale muži jsou také vítáni.

 

Přijďte se naučit, jak nastolit imunitní rovnováhu pomocí přirozeného ovlivňování „běžných“ onemocnění.

 

Zamyslet se nad problematikou oslabování vrozené imunity léky, předčasným očkováním, potlačováním symptomů nemoci a naučit se využívat léčivé síly horečky.

 

Nahlédnout do talíře našich dětí a eliminovat nutričně chudou stravu abychom jim nabídli vyváženou a bohatou stravu pro tělo a duši.

 

Seminář Vám odpoví, jak souvisí zdravé střevo, optimalizace zažívání a obnova střevní mikroflóry se zdravím. Poprosíme také přírodu, aby nám formou bylin dopomohla ke zdraví a dodala potřebné látky a vitamíny.

 

Náplň kurzu:
• Povíme si, jak přirozeně posílit imunitu dětí.
• Jak funguje imunitní systém a jaké látky je potřeba tělu dodat, aby reagoval správně.
• Jakou úlohu hraje zdravá střevní mikroflóra a způsoby její obnovy.
• Jak nechat působit léčivou sílu horečky a pozitivně ovlivnit přirozený průběh nemocí.
• A další způsoby přirozené stimulace imunitního systému.

 

Tak přijďte zkusit pochopit, že pro dětský organismus je vždy lehčí nemoci se bránit než ji nechat rozvinout. My mu v tom můžeme napomoci širokou škálou kroků, které vedou k jedinému cíli – ke zdraví. Stačí se zamyslet, která z úrovní je postihnutá, do jaké míry a v jaké kombinaci a poté zvolit TU SVOJI CESTU KE ZDRAVÍ. Je to jen na nás.

 

O lektorce:
Milé maminky, jmenuji se Simona a jsem poradkyně v oblasti přírodní medicíny, zabývám se léčením stravou, fytoterapií i psychosomatickou příčinou onemocnění. Nejvíce jsem ale máma malé Anitky a ještě menšího Alana.
Ve své praxi jsem našla největší seberealizaci jako terapeutka na soukromé klinice celostní medicíny v Praze, kde jsem zaštiťovala klientelu s širokou škálou onemocnění. V rámci své praxe terapeutky jsem pečovala také o onkologické klienty, kteří na klinice podstupovali celostní terapii či přírodní medicínu použili jako doplněk ke klasické alopatické léčbě.
Nyní na mateřské dovolené realizuji svůj záměr sdílet své profesní i životní zkušenosti s ostatními maminkami, které své ratolesti chtějí vést k přírodě a zdraví.

Přihlášení

Cena za seminář je
Cena zahrnuje:
– 3 hodinový seminář
– příjemný večer pro vás v prostorách …….
– čas věnovaný jen vám účastníkům semináře, kdy nebude chybět prostor pro dotazy a diskuzi
– welcome drink???

Rezervace míst: info@biobrusinka.cz
Nutná rezervace míst předem.
Platba v hotovosti na místě.

Kapacita omezena.